O nás

Společnost Woodcote je dodavatel dveří a podlah na český trh již pomnoho let. Díky naší rozsáhlé prodejní a distribuční síti poskytujeme důvěryhodné a spolehlivé služby zákazníkům po celé ČR. V současné době máme vzorkovny v 15 lokalitách.

Jako přední zástupce společnosti Porta Doors na českém trhu nabízíme skvělé zkušenosti a know-how této významné evropské značky. Prodáváme také české značky Solodoor, Ador a Masonite i celoskleněné dveře BIM Bohemia.

Naším preferovaným dodavatel pro posuvné dveře je italský výrobce Eclisse, pro dveřní kování potom AC-T Servis, M&T a Cobra. Woodcote také prodává laminátové podlahy od společnosti Egger (řada Megafloor) a Kronopol (řada Platinium) a masivní dřevěné podlahy od společnosti Atawa. V průběhu roku 2012 rozšíříme naší nabídku o vinilové a vícevrstvé dřevěné podlahy přední evropské značky Tarkett. Součástí naší nabídky je i kompletní sortiment pro správnou pokládku podlah včetně penetrací, tmelů, stěrek, lepidel, podložek, lišt a dalšího příslušenství, stejně jako profesionální výrobky pro čistění a údržbu.

Pro všechny dveře a podlahy v našem sortimentu Woodcote jsme schopny zajistit dopravu a montáž.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Náš tip

Dveře interiérové Laminát CPL HQ

Dveře jsou určeny pro použití do různých typů zařízení,...

Detail výrobku